770,000 EGP

شقه للبيع 80م

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

شقه للبيع 80م

Apartments.

Toman Bai St

80 m²

2 rooms

1 bathroom

Without Finish

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

2

View

Other

Year Built

2021

Payment Method

Cash

Seller Type

Private Owner

Price Per Meter

9,625 EGP/M²

Listing ID

EG-6926785

Looking for properties from the owner

Use “From Owner” filter with Aqarmap Pro.

Listing Description

شقه للبيع بالزيتون لقطة من طومنباى وكنيسة العذراءطوب احمر 80 م بالزيتون دور تانى ببرج واسانسير ٢ غرفه وصالة كبيرة وحمام ومطبخ عداد كهرباء مياه جانبي من جسر السويس او جانبي من طومنباى قرب اولاد شربات قرب سنترال مصر الجديده طومنباى نموذج 3 عداد كهرباء للشقة والاسانسير شغال ومدفوع كل المصاريف لا يوجد اى مصاريف للبرج مدخل متشطب مدفوع الكل للمعاينه من بعد الساعه ٤لحد الساعة ٨ للتفاصيل والمعاينة والفيديو واتس او فون السعر المطلوب : ٧٧٠ الف نهاىى لا يوجد تفاوض فى السعر من المالك

Travel Time

Login to see travel timeLogin