2,400,000 EGP

للبيع شقه مميزة جدا في سيدي بشر بحري

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

للبيع شقه مميزة جدا في سيدي بشر بحري

Furnished Apartment.

Mahmoud El Isawy St.

125 m²

3 rooms

1 bathroom

Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

18

View

Other

Year Built

2013

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

19,200 EGP/M²

Listing ID

EG-6986952

Looking for properties from the owner

Use “From Owner” filter with Aqarmap Pro.

Listing Description

أمتلكشقهالأحلامفيسيديبشربحري#شقهعليالعيسويالرئيسيفيو_مفتوح

شقه125مبالعفشوالفرشوالأجهزة

فرصة نادرة لشقة فعلاً كاملة المواصفاتلو بتدور على شقه تجمع بينالموقع الراقيالفيو المفتوحالمساحة الكبيرةالتشطيب المحترمالبرج الحديثالهدوء والخصوصيةيبقي الإعلان ده معمول ليكللبيع شقه مميزة جدا مدفوعة التصالح في سيدي بشر بحريع شارع العيسوي الرئيسي بجوار حلواني برنيسفيو خرافي ومفتوح علي البحر والشوارع الرئيسيةخطوات للبحر والهيلتون ومحمد نجيبدقيقة لجمال عبدالناصر وخالد بن الوليد الهادئشقه فعلاً مريحة نفسياًشمس وهوا وخصوصيةوكل ركن فيها معمول بذوقالمساحة : 125 م صافيالدور : 18 وليس الأخيربرج حديث مباني 2013واجهه شيك جداً ومدخل ممتازكاميرات مراقبة + حارس مقيمأسانسير وصيانة دوريةجراج بجوار البرجتقسيمة عبقرية ومريحة جداً :3 غرف كبارريسيبشن قطعتين كبارمطبخ واسعحمام كبير2 طرقة توزيعتراس بفيو عالمي ومفتوحمميزات هتعشقها :الشقه كلها علي الشارعمشمسة وصحية جداًتهوية ممتازةخصوصية كاملة (الدور شقه واحدة)العقار هادئ والسكان محترمينقريبة من كل الخدمات والمطاعم والكافيهات والمدارس والمستشفياتالشقه تباع بالعفش والفرش والأجهزة
يعني تدخل تعيش أو تأجر فوراً بدون أي مصاريفكاملة العداداتكهرباء + مياه + غازمدفوعة التصالحتسلسل ملكية كاملصحة توقيعحصة في الأرضشقه بالمواصفات دي + الفيو ده + الموقع دهصعب تتكرر بالسعر ده2,400,000ج

Travel Time

Login to see travel timeLogin