9,000,000 ج.م

منز ل للبيع 85م

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

منز ل للبيع 85م

منزل / بيت.

شارع عبد السلام الشاذلي

85 متر²

2 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

تطل على

أخرى

سنة البناء

2023

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

105,882 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6298032

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

منزل للبيع مساحة 85 متر رخصه مباني 2023 ارضي و خمس ادوار الارضي محلات و خمس شقق متشطبين سوبر لوكس الشقه عباره عن غرفتين وريسبشن قطعتين ومطبخ وحمام العماره كلها متشطبه مدخل رخام وسلم رخام والواجهه كلها متشطبه مطلوب 9 مليون قابل للتفاوض تفرعات عبد السلام الشاذلي خامس نمره من العمومي

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

تقييم

شارع عبد السلام الشاذلي

منز ل للبيع 85م

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.