2,850,000 ج.ممتاح للتقسيط

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

منتجع باهية - سي جيت

90 متر²

3 غرف

11 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

1

تطل على

إطلالة على البحر

سنة البناء

2025

طريقة الدفع

نقداً أو تقسيط

نوع المعلن

مطور

سعر المتر

31,667 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6395477

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

شقة في منتجع باهية سي جيت في مرسى مطروح بمساحة 90 متر مربع، موجودة في الدور الأول. الشقة متشطبة سوبر لوكس، فهتلاقي كل حاجة جاهزة على أعلى مستوى.مواصفات الشقة:
  • 3 غرف نوم
  • 11 حمام
  • المساحة: 90 متر
  • تشطيب سوبر لوكس
  • الدور الأول
  • سنة البناء: 2025

الشقة في منتجع معروف في مرسى مطروح، يعني هتستمتع بالهدوء والموقع المميز. السعر 2,850,000 جنيه.
لو محتاج تفاصيل أكتر أو عايز تشوف الشقة، تواصل مع الوسيط.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

تقييم

منتجع باهية - سي جيت

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.