4,200,000 ج.م

شقة سوبر لوكس غرفتين في المعمورة الشاطئ، اسكندرية

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقة سوبر لوكس غرفتين في المعمورة الشاطئ، اسكندرية

شقق.

كورنيش المعمورة

90 متر²

2 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

2

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

1999

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مطور

سعر المتر

46,667 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6580487

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

شقة ٩٠ متر في المعمورة الشاطئ على كورنيش المعمورة، اسكندرية. الشقة في الدور التاني من عمارة مبنية سنة ١٩٩٩، وتشطيب سوبر لوكس.مواصفات الشقة:
  • غرفتين نوم
  • حمام واحد
  • تشطيب سوبر لوكس
  • الدور التاني
  • المساحة: ٩٠ متر

المكان قريب من البحر وكل الخدمات الأساسية حوالين الشقة. مناسبة لأي حد بيدور على سكن في منطقة هادية وقريبة من وسط اسكندرية.
السعر: ٤,٢٠٠,٠٠٠ جنيه
?️ شقة للبيع – المعمورة الشاطئ ✨ دقيقة واحدة من البحر
? الموقع: المعمورة الشاطئ – موقع مميز جدًا يبعد دقيقة واحدة فقط سيرًا على الأقدام من البحر.
تفاصيل الشقة:? المساحة: 90 متر? غرفتين نوم? ريسبشن قطعتين + مطبخ? حمام? الدور الثاني? البيع يشمل العفش بالكامل
المميزات:✅ موقع استراتيجي قريب جدًا من البحر والممشى السياحي✅ تشطيب جيد وجاهزة للسكن الفوري✅ عدادات كاملة (كهرباء – مياه – غاز)✅ برج بمدخل راقي وأمن وحراسة✅ مناسبة للسكن العائلي أو المصيف والاستثمار

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

إعلانات ذات صلة

لم تجد ما تبحث عنه؟ تواصل مع أصحاب العقارات المماثلة لمعرفة المزيد عن تفاصيل العقار

تقييم
listing-image

كورنيش المعمورة

شقة سوبر لوكس غرفتين في المعمورة الشاطئ، اسكندرية

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.