4,400,000 ج.ممتاح للتقسيط

EEامتلك شقه 125م بمقدم 880الف في شارع زويل الرئيسي حدايق اكتوبر

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقة بحديقة.

كمبوند ادريس هوم 2 - أركان

125 متر²

3 غرف

2 حمام

بدون تشطيب

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"

سنة البناء

2028

طريقة الدفع

تقسيط

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

35,200 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6763546

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

تفاصيل التقسيط

  • سعر التقسيط
    4,400,000ج.م
  • المقدم
    880,000ج.م
  • القسط الشهري
    41,905ج.م/شهر
  • مدة التقسيط
    7 سنوات

وصف الإعلان

? امتلك شقتك بجاردن مميز في Address Home 2 – أمام جامعة زويل مباشرة! ?✨قلب مدينه حدايق اكتوبر بمقدم 880،000وقسط على ١٠ سنين بدون اى دفعات ولا فوايد مستنى اى لو بتدور على خصوصية + راحة + لوكيشن استراتيجي وكمان سعر لقطه … يبقى الشقة دي اختيار مش هيتعوّض ?
? الموقع الذهبي:• أمام جامعة زويل• بجوار كمبوند روك إيدن• خلف كمبوند الفردوس• بجوار حي الأشجار وإيفر جريندقيقه لطريق الواحات 5 دقايق لطريق الفيوم 5 دقايق لمول مصر ? منطقة راقية… وسهل توصلّي لها من كل الاتجاهات
? تفاصيل الشقة:• المساحة الداخلية: 125 م²• مساحة الجاردن الخاص: 50 م²• 3 غرف •2حمام •ريسبشن قطعتين• السعر: 4,400,000 جنيه القسط الشهري : 29،300لمده ١٠ سنين ✔ خصوصية كاملة✔ جاردن بمساحه مناسبه غير مهدره ?
? أنظمة السداد المرنة:• مقدم: 15%• الباقي: أقساط حتى 9 سنوات بدون دفعات أولية

✨ مميزات Address Home 2:• كمبوند متكامل الخدمات• أمن وحراسة 24 ساعة• جراج خاص• حمامات سباحة – جيم• مول تجاري – Kids Area – Meeting Room• جودة بناء وتشطيب ممتاز• استثمار مضمون في أهم نقطة بحدائق أكتوبر

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

كمبوند ادريس هوم 2 - أركان

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.