سعر كاش

3,024,000 ج.ممتاح للتقسيط

روف للبيع فى بيت الوطن الحي التاسع 6 أكتوبر

هل السعر عادل ؟

اعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

روف.

بيت الوطن الحي التاسع

215 متر²

2 غرف

3 حمام

نصف تشطيب

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك و لن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع لهذه الملاحظة عن طريق الرجوع ل "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

6

تطل على

الشارع الجانبي

سنة البناء

2023

طريقة الدفع

نقداً أو تقسيط

نوع المعلن

مطور

سعر المتر

14,065 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-4661961

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

شقه للبيع فى بيت الوطن الحي التاسع 6 أكتوبر الحي التاسع أكتوبر جنب المونوريل و خمس دقايق من الحصري و في قلب أكتوبر بين محور جمال عبدالناصر و المحور المركزي و دي منطقه حيويه كلها مواصلات و خدماتالمنطقه متقسمه A,B,C,D,E,F,G,Hطريق التحرير هو الحاجه الوحيده اللي قاسمه الحي و الخدمات كلها بره على الطريق فده بيضمن الخصوصيه لأن غالبا محدش هيدخل الشوارع الفرعيه جوه الحي غير لو ساكن جوه أو داخل يزور حد و ده بيخليه اقرب حاجه للكمبوند
طريق التحرير قاسم العمارات الأرضي وتلت أدوار اللي هي في A و B عن العمارات الأرضي و خمس أدوار في باقي الحي بس ال A و ال B مابين محور جمال عبدالناصر و طريق التحرير و ال C و D و E و F و G و H مابين طريق التحرير و المحور المركزي و ده بيخليهم اقرب للمونوريل
المونوريل مفيد في حالة السكن لأنه بيوصل مناطق كتير قوي ببعض و مفيد في حالة الاستثمار لأن طبعا لما المونوريل يفتح سعر المتر هيزيد في المنطقه كلهافإحنا شفنا إن القرب من المونوريل ميزه اهم من اننا نبني عماره في المنطقه الأرضي و التلت أدوار و رحنا على الأرضي وخمس ادوار و اختارنا C67
العماره دي بذات في نص ال C ففيها ميزة الخصوصيه بتاعة الحي إن غالبا مفيش حد هايجي ناحيتها غير لو ساكن في المنطقه أو داخل يزور حد جوه كمان وجهتها بحري غربي و قريبه من جنينه و قريبه من كذا منطقة خدمات لكن في نفس الوقت مش لازقه فيهم و ده كويس عشان مايبقاش في دوشه و إزعاج للسكانالحي التاسع عامة قريب من مدارس و جامعات و نوادي و مولات و مستشفيات كتير
في حالة التقسيط على 3 سنين بيكون سعر المتر 14,000 جنيه و الشقه 216 متر فسعرها 3,024,000 جنيه و المقدم 50% = 1,512,000 جنيه و الاقساط في حالة الدفع شهريا = 42,000 جنيه
في حالة التقسيط على سنتين بيكون سعر المتر 12,500 جنيه و الشقه 216 متر فسعرها 2,700,000 جنيه و المقدم 50% = 1,350,000 جنيه و الاقساط في حالة الدفع شهريا = 56,250 جنيه
في حالة التقسيط على سنه واحده بيكون سعر المتر 11,500 جنيه و الشقه 216 متر فسعرها 2,484,000 جنيه و المقدم 50% = 1,242,000 جنيه و الاقساط في حالة الدفع شهريا = 103,500 جنيه
في حالة الدفع كاش سعر المتر بيكون 11,000 جنيه و الشقه 216 متر فسعرها 2,376,000 جنيه
و في تكلفه اضافيه: مقايسة كهرباء + مكان في الجراج + تكلفة الاسانسير = 140,000 جنيه

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

تقييم
listing-image

بيت الوطن الحي التاسع

روف للبيع فى بيت الوطن الحي التاسع 6 أكتوبر

شاركنا تجربتك مع هذا العقار ؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.