سعر كاش

20,891,000 ج.ممتاح للتقسيط

شقة للبيع في كمبوند بالقرب من الجامعه الأمريكية بالتقسيط

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

سكني.

كمبوند أزاد - تعمير

171 متر²

3 غرف

2 حمام

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"

سعر المتر

122,170 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6548108

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

شقة سكنية موجودة في التجمع الخامس، القاهرة الجديدة. الشقة فيها ٣ غرف نوم و٢ حمام، ودي مساحة مناسبة لو عيلة أو لأي حد محتاج غرف زيادة.المكان في كمبوند معروف في التجمع الخامس، يعني هتعيش في منطقة هادية وقريبة من كل الخدمات في القاهرة الجديده .
والسعر ٢٠٬٨٩١٬٠٠٠ جنيه.
بالتقسيط علي ٨ سنين و لو كاش هيبقا فيه خصم ٣٠% علي سعر الشقه
مواصفات الشقة:
  • المساحة: ١٧١ متر
  • ٣ غرف نوم
  • ٢ حمام
  • في كمبوند أزاد، التجمع الخامس

لو محتاج تعرف تفاصيل أكتر أو عايز تشوف الشقة، اتواصل معانا.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

إعلانات ذات صلة

لم تجد ما تبحث عنه؟ تواصل مع أصحاب العقارات المماثلة لمعرفة المزيد عن تفاصيل العقار

تقييم
listing-image

كمبوند أزاد - تعمير

شقة للبيع في كمبوند بالقرب من الجامعه الأمريكية بالتقسيط

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.