6,500,000 ج.م

شقة 3 غرف سوبر لوكس في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقة 3 غرف سوبر لوكس في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

شقق.

ماونتن فيو بارك - كمبوند ماونتن فيو اى سيتى أكتوبر

130 متر²

3 غرف

2 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

2

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2025

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

50,000 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6553551

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

شقة متشطبة سوبر لوكس في ماونتن فيو بارك، جوه كمبوند ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر. المساحة 130 متر مربع، والدور التاني، مناسبة جدًا للمعيشة اليومية.مواصفات الشقة:
  • 3 غرف نوم
  • 2 حمام
  • تشطيب سوبر لوكس
  • ريسبشن
  • مطبخ
  • تيراس
  • سنة البناء 2025
البيع شامل وحدات المطبخ و التكييفات شامل جراج و مخزن و صيانةالموقع في قلب 6 أكتوبر، قريب من الطرق الرئيسية والخدمات اللي حواليك. التشطيب العصري بيخلي الشقة جاهزة للسكن بمجرد الاستلام.
السعر: 6,500,000 جنيه
لو بتدور على شقة جديدة في كمبوند هادي ومميز في أكتوبر، الشقة دي هتكون اختيار عملي ومريح.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

ماونتن فيو بارك - كمبوند ماونتن فيو اى سيتى أكتوبر

شقة 3 غرف سوبر لوكس في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.