سعر كاش

3,276,000 ج.ممتاح للتقسيط

شقة ٣ غرف بانوراما في العبور الحي التاني - كمبوند السراىا

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

الحي الثاني

156 متر²

3 غرف

3 حمام

نصف تشطيب

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

2

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2027

طريقة الدفع

تقسيط

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

21,000 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6603175

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

شقة نص تشطيب في قلب العبور، الحي التاني، مناسبة جدًا للعيلة أو لأي حد بيدور على مساحة مريحة. المساحة الكلية ١٥٦ متر، وبتتكون من ٣ غرف نوم و٣ حمامات، يعني هتلاقي الخصوصية والراحة اللي بتدور عليهم.
  • نوع العقار: شقة
  • المساحة: ١٥٦ متر
  • الدور: التاني
  • ٣ غرف نوم
  • ٣ حمامات
  • نص تشطيب
  • سنة البناء: ٢٠٢٧

الشقة في الدور التاني، فمش هتتعب في الطلوع والنزول. نص التشطيب هيخليك تكملها على ذوقك وتختار كل التفاصيل اللي تريحك. الموقع في العبور قريب من كل الخدمات اللي ممكن تحتاجها.
السعر ٣,٢٧٦,٠٠٠ جنيه مصري، فرصة كويسة لو بتدور على شقة واسعة تقدر تشطبها بطريقتك في منطقة بتتطور بسرعة.تقسيط بدون اى فؤائد انظمه السداد :-%15 مقدم = 491,000القسط الربع سنوي = 232,250لمده 3 سنين
%20 مقدم= 655,000القسط الربع سنوي = 163,000 لمده 4 سنين
%25 مقدم = 820,000القسط الربع سنوي = 123,250 لمده 5 سنين
%30مقدم = 985,000كل 3 شهور = 95,750لمده 6 سنين

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

إعلانات ذات صلة

لم تجد ما تبحث عنه؟ تواصل مع أصحاب العقارات المماثلة لمعرفة المزيد عن تفاصيل العقار

تقييم
listing-image

الحي الثاني

شقة ٣ غرف بانوراما في العبور الحي التاني - كمبوند السراىا

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.