2,700,000 ج.م

شقة ١٧٣ متر للبيع في بيت الوطن الحي التاسع – ٦ أكتوبر

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقة ١٧٣ متر للبيع في بيت الوطن الحي التاسع – ٦ أكتوبر

Apartment.

بيت الوطن الحي التاسع

173 متر²

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"

سعر المتر

15,607 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6637075

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

شقة بمساحة ١٧٣ متر في بيت الوطن، الحي التاسع بـ 6 أكتوبر، معروضة للبيع من مطور كبير عشان تقدر تتعامل بشكل مباشر وسهل.تفاصيل الشقة:
  • المساحة: ١٧٣ متر
  • الموقع: بيت الوطن، الحي التاسع، 6 أكتوبر
  • السعر: ٢,٧٠٠,٠٠٠ جنيه

المكان قريب من الطرق الرئيسية والخدمات في أكتوبر، وده بيسهّل عليك حياتك اليومية. لو بتدور على شقة في موقع كويس ومساحة مناسبة، الشقة دي ممكن تناسبك.
لو محتاج تفاصيل أكتر أو عايز تشوف الشقة، اتواصل معانا.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

بيت الوطن الحي التاسع

شقة ١٧٣ متر للبيع في بيت الوطن الحي التاسع – ٦ أكتوبر

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.