سعر كاش

5,655,000 ج.ممتاح للتقسيط

شقة ٤ غرف للبيع في بيت الوطن الحي الثامن بالتجمع الخامس مقدم 20%

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

الحى الثامن

235 متر²

4 غرف

3 حمام

نصف تشطيب

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

2

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2028

طريقة الدفع

تقسيط

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

24,064 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6694728

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

شقة بمساحة ٢٣٥ متر متاحة للبيع في بيت الوطن، الحي الثامن، التجمع الخامس – القاهرة الجديدة.الشقة في الدور التاني، وبتتسلم نص تشطيب، يعني تقدر تكملها على ذوقك. فيها:
  • ٤ غرف نوم
  • ٣ حمامات
  • سنة البناء ٢٠٢٨

الموقع في بيت الوطن بيوفرلك سهولة الوصول للطريق الرئيسي والخدمات الأساسية حوالينك. البيع من مطوركبير فالإجراءات بتكون أسهل وأوضح.
السعر: ٥,٦٥٥,٠٠٠ جنيه مصريالحي الثامن بيت الوطن التجمع الخامس على شارع عرضه 32م بحري صريح أمام منطقة الخدمات المركزية للحي الثامن مباشرة
235م 5,655,000 مقدم = 1,131,000دفعة 10% بعد سنة من التعاقد = 565,500دفعة 10% بعد سنتين من التعاقاد = 565,500قسط شهري لمدة 60 شهر 5 سنين بدون فوائد = 56,550إستلام نهائي 12-2028لو بتدور على شقة واسعة لعيلتك في منطقة بتتطور بسرعة، الشقة دي ممكن تناسبك.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.