850,000 ج.م

شقه للبيع شارع 30 سيدى بشر 70م

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقه للبيع شارع 30 سيدى بشر 70م

شقق.

شارع 30

70 متر²

2 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

15

تطل على

أخرى

سنة البناء

2021

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

12,143 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6727508

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

✨ شقة عريس سوبر لوكس – موقع مميز جدًا ✨? المساحة: 70 متر? التقسيم:• غرفتين كبار• ريسبشن• طرقة توزيع مريحة? التشطيب:شقة عريس متشطبة سوبر لوكس على المفتاحجبسن بورد + ليد بروفايلمش محتاجة أي مصروف نهائي? الدور:الدور الـ15 (الأخير)سطح معزول + صرف? التهوية:شقة هاوية و غير مجروحة نهائي? الموقع:موقع مميز جدًا يطل على 3 شوارع رئيسية:• شارع 30 القاهرة• شارع العاشر من رمضان• شارع 20 من شارع 45? السعر: 850,000 جنيه بإذن الله

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

شارع 30

شقه للبيع شارع 30 سيدى بشر 70م

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.