سعر كاش

3,440,000 ج.ممتاح للتقسيط

روف نص تشطيب للبيع من المالك في النرجس الجديدة - التجمع الخامس

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

روف.

النرجس الجديدة

131 متر²

2 غرف

2 حمام

نصف تشطيب

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

4

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2026

طريقة الدفع

تقسيط

نوع المعلن

مالك عقار

سعر المتر

26,260 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6753194

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

تفاصيل التقسيط

  • سعر التقسيط
    3,440,000ج.م
  • المقدم
    1,720,000ج.م
  • القسط الشهري
    143,333ج.م/شهر
  • مدة التقسيط
    سنة

وصف الإعلان

روف نص تشطيب معروض للبيع من المالك مباشرة في النرجس الجديدة بالتجمع الخامس.المساحة 131 متر مربع، والدور الرابع. الشقة فيها:
  • 2 غرفة نوم
  • 2 حمام
  • نص تشطيب، يعني تقدر تجهزها وتفرشها على ذوقك
  • سنة البناء: 2026

المكان هادي وفي منطقة لسه بتكبر، والشقة مناسبة لأسرة صغيرة أو أي حد بيدوّر على خصوصية وراحة.
السعر 3,440,000 جنيه، والتعامل مباشرة مع المالك من غير وسطاء.
لو بتدور على شقة في التجمع الخامس تقدر تفرشها على مزاجك وتبدأ فيها حياة جديدة، الشقة دي ممكن تكون اختيار مناسب ليك.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.