سعر كاش

42,000,000 ج.م

محل للبيع 400 م متاجر لبراند شهير بدخل شهري

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

محلات.

شارع الملك فيصل

400 متر²

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

1

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2017

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

105,000 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6903258

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

محل واسع للبيع في شارع الملك فيصل بمنطقة فيصل، القاهرة الكبرى. مساحة المحل 400 متر مربع، وده يوفرلك مكان كبير تقدر تستغلّه لأي نشاط تجاري.المحل موجود في الدور الأول، والتشطيب سوبر لوكس، يعني جاهز على طول للاستخدام من غير أي مصاريف زيادة. المبنى نفسه جديد نسبيًا، متبني سنة 2017، وده معناه إن البنية التحتية حديثة.
تفاصيل المحل:
  • المساحة: 400 متر مربع
  • العنوان: شارع الملك فيصل، فيصل، القاهرة الكبرى
  • الدور: الأول
  • التشطيب: سوبر لوكس
  • سنة البناء: 2017
  • السعر: 42,000,000 جنيه

المحل مناسب لأي حد بيدوّر على مكان مميز في منطقة حيوية في القاهرة. لو محتاج تعرف تفاصيل أكتر أو حابب تشوف المكان بنفسك، تقدر تتواصل مع الوسيط.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

تقييم
listing-image

شارع الملك فيصل

محل للبيع 400 م متاجر لبراند شهير بدخل شهري

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.