320,000 ج.ممتاح للتقسيط

مدافن ٤٠ متر للبيع ف بالروبيكي العاشر من رمضان كاش او تقسيط

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

مدافن ٤٠ متر للبيع ف بالروبيكي العاشر من رمضان كاش او تقسيط

مدافن.

المنطقة الصناعية الثالثه

40 متر²

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"

سعر المتر

8,000 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6939300

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

تفاصيل التقسيط

  • سعر التقسيط
    360,000ج.م
  • المقدم
    160,000ج.م
  • القسط الشهري
    11,111ج.م/شهر
  • مدة التقسيط
    سنة و6 شهور

وصف الإعلان

مدفن بمساحة ٤٠ متر متاح للبيع في المنطقة الصناعية الثالثة بالروبيكي، العاشر من رمضان،المكان في منطقة صناعية معروفة وسهل الوصول ليه، وبيوفر حل عملي للي بيدور على مدفن في موقع مناسب.
• المساحة: ٤٠ متر• الموقع: المنطقة الصناعية الثالثة، الروبيكي، العاشر من رمضان، الشرقية• السعر: ٣٢٠,٠٠٠ جنيه• ومتاح تقسيط ترخيص إدارة جبانات محافظة القاهرة بعابدين
لو محتاج تفاصيل أكتر أو عايز تشوف المكان بنفسك، اتواصل معانا.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

المنطقة الصناعية الثالثه

مدافن ٤٠ متر للبيع ف بالروبيكي العاشر من رمضان كاش او تقسيط

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.