سعر كاش

13,000,000 ج.م

بيت للبيع عند نزله الدائري

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

منزل / بيت.

الهرم

300 متر²

3 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

تطل على

ناصيه

سنة البناء

2021

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مالك عقار

سعر المتر

43,333 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6976695

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

معايا بيت للبيع من بابه( عند نزله الدائري الجديده )(١٠٠ متر من المحور جديد )
عماره واخده ناصيتين تنفع سكن و استثمار
مساحتها ٣٠٠ متر
(العماره 4 ادوار و اربع محلات كبار )
الدور فيه شقتين و ف اماكنيه نبنى كمان 12 دور متينه
كل الشقق بيخشلها شمس و تشطيب سوبر لوكس
العماره اورقها كلها قانونيه معليهاش اي فلوس
و فيه شقه صغيره ف دور الارضى فيها اوضه وحمام و مطبخ وصاله مرتاحين
متينه و جاهزه للمعاينه مطلوب فيها 13 مليون

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.