850,000 ج.م

شقه للبيع ف الاسكندريه الفلكي السيوف 🏡 جانبي من شارع 16 الاصلاح بجوار صيدلية ناصف الساعدي

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

شارع 16 الاصلاح

95 متر²

2 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

13

تطل على

الشارع الجانبي

سنة البناء

2013

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

8,947 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6995406

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

شقة للبيع -- الفلكي السيوف 🏡 جانبي من شارع 16 الاصلاح بجوار صيدلية ناصف الساعدي غرفتين مقفولين وريسيبشن قطعتين سوبر لوكس دور 13 أسانسير واخير سطح معزول بالكامل كامله العدادات ( ك . غ . م )جيدة التهوية غير مجروحه وجهه البرج متشطبه برج سليم بدون ميول أو تريح تسلسل ملكيه وحصه في الأرض 95 متر 💰 السعر : 850,000 جنيه

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

شارع 16 الاصلاح

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.