2,850,000 EGP

حدائق الأهرام منطقة س البوابة الرابعه واجهة

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

حدائق الأهرام منطقة س البوابة الرابعه واجهة

Apartments.

Area S

170 m²

3 rooms

2 bathroom

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page

Price Per Meter

16,765 EGP/M²

Listing ID

EG-6572156

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

??للبيع من المالك مباشر ? شقة بمواصفات وسعر مش هيتكرّروا تاني!
... ?
? شقة للبيع في حدائق الأهرام – بوابة 3
? المساحة: 170 متر موزعة بذكاء عشان تستفيد من كل ركن.دور تاني ✨ الريسبشن 3 قطع:
مساحة واسعة جدًا تسمح بفصل الركن الضيافة عن الركن العائلي.
مكان مخصص لسفرة كبيرة تسع العيلة كلها.تصميم مفتوح يخلي الحركة سهلة ويعطي إحساس بالرحابة.
?️ غير كده:
3 غرف نوم كبار.2 حمام عمليين.مطبخ واسع ومريح.بلكونة كبيرة بإطلالة مميزة.متاح فيها جميع المرافق عددات كهرباء وغاز ومياه واسنسير ? الموقع: بوابة 3، خطواط من شارع الخزان امام NEW VtstoN SCHOOL → هدوء + سهولة وصول + أمان.? الأمان: كاميرات مراقبة + إنتركوم ? التشطيب: ألترا سوبر لوكس جاهزة للسكن فورًا.
? سعر تنافسي جدًا مش هتلاقيه في حدائق الأهرام!السعر 2مليون 850الف

Travel Time

Login to see travel timeLogin