1,700,000 EGP

كل الموضووووع ان #العابدةالزاهدة ليها صوووت مسمووووع 🙋🙋 اتفرج بمزاج وعلى صوت المزيكا والشموع 🕯️🕯

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

Kasr Al Quiri St

150 m²

3 rooms

2 bathroom

Extra Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

5

View

Other

Year Built

2019

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

11,333 EGP/M²

Listing ID

EG-6980686

Looking for properties from the owner

Use “From Owner” filter with Aqarmap Pro.

Listing Description

كل الموضووووع ان #العابدةالزاهدة ليها صوووت مسمووووع 🙋🙋 اتفرج بمزاج وعلى صوت المزيكا والشموع 🕯️🕯️شقة اليوم 👇بارقي شوارع الهانوفيل شارع قصر القويري في نصه في وش بيم وبجوار اوكازيون على الرئيسي مباشره 🌴🌴برج مميز وشيك واجهه ولا اروع وباب حديد للأمان وتسلسل ملكية كامل واتحاد ملاك وكاميرات مراقبة ومدخل وااااسع واسانسير وأرض مرخصه ومسجله ✋✋✋مسااااحة 150 متر 3 غرف مقفولين كباااااار وريسيبشن يشيل 3 قطع مرتاحين ومطبخ كبيرررر غرفه لوحده و 2 حمام وفرندااا وبلكونه 😇😇تشطيب سوبر الترا لوكس جيبسون فلات وفيوتيك والمونتال بي اس عازل للصوت والضوء وماجنتيك وشيبورد👍👍كاااااملة العدادات غاز وكهرباء ومياه مجمع 👉👉التسليم فوري ياعريس 🤵👰الدور الخامس وليس الاخير بالاسانسير ومدفوع حقه بالكامل و شغال 👌👌 الشقه ناااااصيه يعني شمس وهوا ونور طول اليوم 💐💐 الشقه في عرض لمده خمس ايام فقط 🌹🌹 انا قولت اقولك وانت اولى من الغريب 🌏🌏

Travel Time

Login to see travel timeLogin