سعر كاش

3,500,000 ج.م

شقة ١٩٠ متر للبيع في منطقة ح بجوار نادي حدايق الاهرام

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

منطقة ه

190 متر²

3 غرف

2 حمام

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"

سعر المتر

18,421 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6557200

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

شقة ١٩٠ متر معروضة للبيع من المالك مباشرة في منطقة ح بحدايق الأهرام. الشقة واسعة ومقسمة بشكل عملي فيها ٣ غرف نوم و٢ حمام، مناسبة للعائلات.الشقة بجوار نادي حدايق الاهرام الدور الثالث علي الواجهة و مطلة علي شارع ٢٠ متر. تشطيب سوبر لوكس (اول سكن) الشقة بها عدادات كهربا و مياة و غاز طبيعي و العمارة بها اسانسير
الموقع في قلب حدايق الأهرام، قريب من الطرق الرئيسية وكل الخدمات.
مواصفات الشقة:
  • المساحة: ١٩٠ متر تحميل قديم
  • ٣ غرف نوم
  • ٢ حمام
  • مطبخ
  • ريسبشن ٣ قطع كبار
  • ٢ بلكونة واحدة في الريسبشن و الثانية مع الغرفة الماستر
  • البيع من المالك مباشرة
  • منطقة ح، حدايق الأهرام

السعر المطلوب: ٣,٥٠٠,٠٠٠ جنيه.
لو محتاج تفاصيل أكتر أو عايز تشوف الشقة، اتواصل مع المالك علي الواتس اب تليفون رقم او الاتصال علي رقم

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

منطقة ه

شقة ١٩٠ متر للبيع في منطقة ح بجوار نادي حدايق الاهرام

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.