سعر كاش

2,250,000 ج.م

شقه للبيع السيوف شماعه مباشر عمومي علي شارع جميله بوحريد ? بالقرب من قريه عبدا

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

الفلكي

130 متر²

3 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

4

تطل على

أخرى

سنة البناء

2007

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

17,308 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6616534

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

شقه للبيع السيوف شماعه مباشر عمومي علي شارع جميله بوحريد ? بالقرب من قريه عبدالوهاب الدور ال 4 علوي وليس الاخير ?برج و 2 اسانسير الشقه مساحة ( 130م ) ?عباره عن ( 3 ) غرف ورسيبشين ومطبخ امريكاني وحمام كبير ?بها طرقه توزيع الي الاوض والحمام والمطبخ ?يعني خصوصيه جميله جدا متشطبه تشطيب الترا سوبر لوكس ?عالمفتاح جبسنبور و سبوتات ليد و ليد بروفايل?وبديل الشيبورد افخم وأحدث التشطيبات ?كامله عدادات ﴿ك.غ.م﴾ ?برج خوازيق و2 اسانسير وحارس للعقار واتحاد ملاك وكاميرات مراقبه شقه جميله جدا وربنا يبارك لصاحب النصيب?السعر: 2.250.000 جنيه قابل للتفاوض البسيط مع المالك

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.