12,420,000 ج.ممتاح للتقسيط

محل تجاري ارضى 60 متر مول كريستال يارد للبيع في جاردينيا هايتس، التجمع الخامس

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

تجاري.

ابو الهول 3

60 متر²

نصف تشطيب

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

1

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2028

طريقة الدفع

تقسيط

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

207,000 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6636692

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

محل تجاري بمساحة 60 متر متاح للبيع من المطور مباشرة في على محور محمد نجيب جاردينيا هايتس، التجمع الخامس - القاهرة الجديدة.المحل موجود في الدورالارضى من مبنى في موقع مميز داخل الكمبوند، وده بيخليه مناسب لأي حد بيدور على مكان عملي في منطقة تجارية بتتطور بسرعة. الوحدة نص تشطيب، يعني تقدر تجهزها وتظبطها زي ما يناسب نشاطك.
تفاصيل العقار:
  • المساحة: 60 متر
  • الدور: الارضى
  • التشطيب: نص تشطيب
  • الاستلام: سنة 2028
  • السعر: 12,420,000 جنيه
  • المكان:، جاردينيا هايتس، التجمع الخامس، القاهرة الجديدة
قبل ما تشتري… اعرف القيمة الحقيقية للاستثمار ?
1️⃣ الموقع الذهبي:Crystal Yard موجود في قلب مركز خدمات جاردنيا هايتس… يعني أنت في قلب الحركة مش على الأطراف.
2️⃣ على أهم المحاور:على محور محمد نجيب الرابط بين:جمال عبد الناصر – التسعين – طريق السويس – القطامية/السخنةوده معناه حركة مستمرة + طلب دائم على التجاري والإداري والطبي.
3️⃣ ترافيك يومي جاهز:بسبب الخدمات اللي حواليك:نادي لايف سبورت – شيل أوت – مدرسة إنسباير – المصرية اليابانية – فندق ريجال فيو – مسجد حورية سليم – مسجد الصحابة.كل ده = جمهور يومي مضمون.المحل ينفع لأنشطة تجارية مختلفة، وكمان مكانه جوه كمبوند معروف في التجمع الجديد.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

إعلانات ذات صلة

لم تجد ما تبحث عنه؟ تواصل مع أصحاب العقارات المماثلة لمعرفة المزيد عن تفاصيل العقار

تقييم
listing-image

ابو الهول 3

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.