2,300,000 ج.م

شقة ٣ غرف واسعة في الهرم المساحة – تشطيب سوبر لوكس

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقة ٣ غرف واسعة في الهرم المساحة – تشطيب سوبر لوكس

شقق.

المساحة

120 متر²

3 غرف

2 حمام

اكسترا سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

1

تطل على

الشارع الجانبي

سنة البناء

2005

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

19,167 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6641265

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

شقة مساحة ١٢٠ متر في الهرم – المساحة، على أول دور. الشقة بتتكون من ٣ غرف نوم و٢ حمام، مناسبة للعيلة أو لأي حد محتاج مكان أوسع.مواصفات الشقة:
  • ٣ غرف نوم
  • ٢ حمام
  • مساحة ١٢٠ متر
  • الدور الأول
  • تشطيب سوبر لوكس
  • سنة البناء ٢٠٠٥

التشطيب عالي الجودة، والشقة جاهزة للسكن فورًا. المكان قريب من كل الخدمات الرئيسية في القاهرة الكبرى، وسهل الوصول للطرق المهمة.
السعر: ٢,٣٠٠,٠٠٠ جنيه
لو محتاج تفاصيل أكتر أو عايز تشوف الشقة، تواصل مع الوسيط.
فرصة للسكن او الاستثمار السريع باميز موقع بالمساحة هرم شقة 120م ببرج فخم 3نوم +رسبسن 2قطعة2حمام هايلوكس اول سكن دور ميزان 2/مليون 300/الف استلام فوري غاز. كهربا عداد

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

المساحة

شقة ٣ غرف واسعة في الهرم المساحة – تشطيب سوبر لوكس

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.