سعر كاش

3,000,000 ج.م

شقة للبيع في البيطاش مساحتها 160م

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

شارع محمود عوض

160 متر²

3 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

8

تطل على

أخرى

سنة البناء

2020

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

18,750 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6736775

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

فرصة ذهبية لا تتكرر في قلب البيطاش ?? شقة فخمة بشارع العوضي – من أجمل وأرقى عمارات البيطاش? قريبة من كل الخدمات ✨⏱️ دقيقة من طريق إسكندرية مطروح الرئيسي⏱️ دقيقة من البيطاش الرئيسي? برج حديث جدًا? أسانسير?‍♂️ حارس عقار⬆️ الدور الثامن (مش أخير)?️ هواء نقي☀️ مشمسة طول اليوم? مساحة 160 متر – رفاهية حقيقية? تشطيب ألترا سوبر لوكس ?✨ جبسون بورد? باب مصفح? ڤيو مفتوح يخطف القلب ?? ناصيتين – تهوية وإضاءة من كل اتجاه? بلكونة كبيرة بطول واجهة الشقة تطل على الشارع?️ تقسيمة مثالية ?? 3 غرف نوم كبار (غرفة ببلكونة)?️ ريسيبشن قطعتين فخمين? طرقة توزيع مريحة?️ مطبخ كبير? حمام واسع تقدر تحط فيه أي أجهزة⚡ كاملة المرافق ?? كهرباء? غاز طبيعي? مياه? اختيار مثالي لمحبين المساحات الكبيرة، الهدوء، والرقي? شقة للي بيفهموا قيمة السكن المميز? كلمنا وحدد معاينتك… الشقة دي مش بتستنى
        السعر 3 مليون

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

شارع محمود عوض

شقة للبيع في البيطاش مساحتها 160م

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.