سعر كاش

4,499,000 ج.م

شقه للبيع 130م

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

منطقة مصطفي كامل

130 متر²

3 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

2

تطل على

أخرى

سنة البناء

2022

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مالك عقار

سعر المتر

34,608 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6965428

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

فرصة سكن واستثمار.. شقة "باشوات" في مربع ضباط مصطفى كامل 💎لو بتدور على شقة "لقطة" في أرقى وأهدى مكان في الإسكندرية، يبقى الإعلان ده ليك. الشقة دي مش مجرد جدران، دي "راحة بال" في قلب الزحمة.مواصفات تخليك تشتري وأنت مغمض:• الموقع: عمارات ضباط مصطفى كامل (الانضباط والأمان رقم 1).• الدور: التاني (أجمل دور.. لا تعتمد على أسانسير ولا تشيل هم طلوع - ولو عاوز تستثمر دور مثالي للشركات والمقرات ).• المساحة: 130م صافي (3 غرف وسع الغرف هنا مش هتلاقيه في الأبراج الجديدة).
• الفيو: ناصية صريحة! الواجهة الأمامية بتطل على حديقة كبيرة (هواء نقي وخصوصية تامة)، والخلفية بتطل على المعسكر الروماني والترام.
• المفاجأة: معاها جراج خاص (يعني انسى هم الركنة والمخالفات في أهم منطقة في إسكندرية).
. الميزه الاهم انها ٣ دقايق مشي للبحر والكورنيش• الميزه الاكبر : ان الشقه من المالك مباشره.
الحالة: الشقة مشمسة، متهوية "بحري"، وكاملة العدادات. جاهزة فوراً للسكن أو الاستثمار.💰 السعر: 4,499,000 جنيه (قابل للتفاوض في حالة الجدية التامة فقط).📞 للتواصل: []

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

منطقة مصطفي كامل

شقه للبيع 130م

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.