سعر كاش

2,421,427 ج.ممتاح للتقسيط

ستوديو للبيع على حمام السباحة في منتجع فلورنزا خمسين بالغردقة

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

ستوديو.

منتجع فلورنزا خمسين - ايه اي تي سي

48 متر²

1 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

1

تطل على

حمام السباحة

سنة البناء

2026

طريقة الدفع

نقداً أو تقسيط

نوع المعلن

مطور

سعر المتر

50,446 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6982510

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

تفاصيل التقسيط

  • سعر التقسيط
    2,690,474ج.م
  • المقدم
    50ج.م
  • القسط الشهري
    112,101ج.م/شهر
  • مدة التقسيط
    سنتين

وصف الإعلان

ستوديو بمساحة 48 متر متاح للبيع في منتجع فلورنزا خمسين بالغردقة. الشقة في الدور الأول وبتطل على حمام السباحة، وده بيخليها مناسبة لأي حد بيحب المناظر الهادية.الاستوديو متشطب سوبر لوكس وجاهز للسكن براحة وذوق عالي. فيه حمام واحد، والاستلام هيكون في سنة 2026.
المميزات:
  • المساحة: 48 متر
  • إطلالة على حمام السباحة
  • الدور الأول
  • تشطيب سوبر لوكس
  • حمام واحد
  • في منتجع فلورنزا خمسين، البحر الأحمر
  • السعر: 2,421,427 جنيه

الاستوديو معروض من مطور صغير، وده بيسهّل إجراءات الشراء.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.