8,000,000 ج.ممتاح للتقسيط

فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند الخمايل المرحلة التانية

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند الخمايل المرحلة التانية

توين هاوس.

الخمائل

455 متر²

4 غرف

4 حمام

نصف تشطيب

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2017

طريقة الدفع

نقداً أو تقسيط

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

17,582 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6992159

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

تفاصيل التقسيط

  • سعر التقسيط
    19,200,000ج.م
  • المقدم
    8,000,000ج.م
  • القسط الشهري
    186,667ج.م/شهر
  • مدة التقسيط
    5 سنوات

وصف الإعلان

متاح للبيع توين هاوس نصف تشطيب في كمبوند الخمائل بالشيخ زايد. مساحة المبنى ٤٥٥ متر مربع على أرض مساحتها ٣٥٠ متر مربع، يعني هتلاقي مساحة كفاية لكل أفراد العيلة.مواصفات العقار:
  • ٣ أدوار
  • ٤ غرف نوم
  • ٤ حمامات
  • نصف تشطيب، تقدر تجهزه على ذوقك

التوين هاوس مناسب جدًا لأي حد بيدور على بيت واسع في منطقة هادية وجوه كمبوند معروف. المبنى من سنة ٢٠١٧ وجاهز إنك تكمله على راحتك. الموقع في الشيخ زايد بيسهّل عليك الوصول لكل الخدمات والطريق الرئيسي.
السعر: ٨,٠٠٠,٠٠٠ جنيه
لو محتاج تفاصيل أكتر أو عايز تشوف البيت بنفسك، اتواصل مع الوسيط.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

إعلانات ذات صلة

لم تجد ما تبحث عنه؟ تواصل مع أصحاب العقارات المماثلة لمعرفة المزيد عن تفاصيل العقار

تقييم
listing-image

الخمائل

فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند الخمايل المرحلة التانية

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.