1800,000 EGP– 8,000 EGP/m²قطعة ارض للبيع بموقع مميز جدا في محرم بك شارع السوفي ١٠٠ متر Moharram Bey / Pawalino100 m²
42,500,000 EGP– 50,000 EGP/m²أرض مصنع للبيع الحاج عبد الفتاح - ٨٥٠ متر - جميع المرافق ومسجلة شهر عقاري Moharram Bey/ Moharram Bey850 m²
3600,000 EGP– 7,142 EGP/m²ارض للبيع المرغي الجديده الجديده Other Neighborhoods In Alexandria / El Awayed84 m²
4600,000 EGP– 7,142 EGP/m²ارض للبيع 84 متر بق شورع وشارع4 متر المراغي الجديدة Other Neighborhoods In Alexandria / El Awayed84 m²
1600,000 EGP– 4,545 EGP/m²للبيع قطعة أرض132م مباني5دقائق لمحور المحمودية منطقة العقارري600ألف ج Other Neighborhoods In Alexandria / El Awayed132 m²