Cash Price

2,150,000 EGP

شقه للبيع بالاسكندريه جانب2مليون و 150الف

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

Akl Basha St

130 m²

3 rooms

1 bathroom

Extra Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

11

View

Side Street

Year Built

2020

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

16,538 EGP/M²

Listing ID

EG-6772506

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

? فرصة العمر.. سكن الملوك في قلب سيدي بشر! ?​عايز شقة "تشرح القلب" وتخطف العين من أول نظرة؟ مكتب الحمد بيقدملك شقة لقطة، مش بس سوبر لوكس، دي ألترا سوبر لوكس وبمواصفات خيالية!​✨ ليه الشقة دي "طلقة"؟​الموقع: سيدي بشر قبلي (جانبي من شارع عقل باشا) - خطوات من المترو، يعني أنت في قلب الخدمات.​الحالة: أول ساكن! يعني هتستلم مفتاح شقة "زيرو" بتشطيب فخم جداً.​المساحة: 130 متر متقسمة صح (3 غرف كبار + ريسبشن 3 قطع واسع).​الدور: الـ 11 في برج فخم جداً، وبخدمة 2 أسانسير كبار.​المرافق: عدادات كاملة (كهرباء، مياه، غاز) جاهزة على السكن فوراً.​التميز: واجهة قبلية بحرية للشقة، تهوية وإضاءة طبيعية طول اليوم.​? السعر والمفاجأة:​2 مليون و150 ألف جنيه.. والتسليم فوراً!

Travel Time

Login to see travel timeLogin