Cash Price

4,197,600 EGPInstallment Available

سكني For sale in First Neighborhood

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Residential.

First Neighborhood

212 m²

3 rooms

3 bathroom

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page

Price Per Meter

19,800 EGP/M²

Listing ID

EG-6842479

Looking for properties from the owner

Use “From Owner” filter with Aqarmap Pro.

Listing Description

شقة للبيع بتطل على حديقة كبيرة في التجمع الخامس
الشقة في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الأولالشقة 212م فيو بتاعها مميز جدا بتطل علي حديقة كبيرةبموقع استراتيجي وخدمات متكاملةقريبة جدا من طريق السويس دقائق من النادي الأهلي و العاصمة الإدارية والخدمات الأساسية
تفاصيل الوحدةالمساحة 212مالدور الأول علوي ريسبشن كبير1 معيشة3 غرف نوم بدريسنج في الماستر3حمامومطبخاستلام الشقة مباني بعد شهر وجاري استكمال باقي الأعمال
الشقة دور اول بتطل علي حديقةالشقة اتحاد ملاك لذلك أقل من سعر السوق بهامش ربح بسيط بدون مبالغةسعر المتر 19800 ج ملحق بالشقة وحدة جراج ومخزن 200 الف الجراج بيتسلم متشطب تشطيب كاملالعمارة اتحاد ملاك و الجيران علي قدر كبير من الخلق والاحترامالعمارة في الحي الاول قريبة من طريق السويس على بعد 1.5 كيلو التسليم نصف تشطيب تأسيس الكهرباء علي رسومات الفرش يعني مش هتحتاج تعدل أثناء التشطيبتسلم الشقة باب مصفح عداد كهرباء ومياه واسانسير والوميتال للواجهة مع سلالم وطرقات جرانيتوكل ما هو خارج الشقة يشطب تشطيبا فاخرا

Amenities

  • Balcony

Travel Time

Login to see travel timeLogin