15,000,000 ج.م

امتلك دوبلكس450م+150جاردن الترالوكس مكيف فالبنفسج1 التجمع الخامس كودL5525

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

دوبلكس.

شارع تاجان

450 متر²

4 غرف

4 حمام

اكسترا سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"

سنة البناء

2025

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

33,333 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6997179

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

امتلك دوبلكس بجاردن خاص فيوا جاردن تشطيب الترا سوبر لوكس مكيف بالكامل في البنفسج 1 فيلات التجمع الاول القاهره الجديده كود L5525
+++++++++ مساحته 450 متر +150 جاردن

دوبلكس للبيع في (البنفسج 1 فيلات – التجمع الأول) استلام فوري بكل المرافق و العدادات.
_التشطيب : هاي سوبر لوكس_مساحة : 450 م² + حديقة 150 م²_الدور : بيزمنت + أرضي + حديقة خاصة مدخل خاص
عبارة عن : 4 غرف نوم + 4 حمام + 2 مطبخ + ليفنج + 2 ريسبشن الفيو : جاردن بحري
مدخل خاص + مدخل آخر من الفيلا مكيف بالكامل. مكان لسيارتين بتندة أمام الباب الرئيسي مخزن بالحديقةعدادات مياه وكهرباء وغاز خاصة متصالح عليه ومعاه نموذج 10 حصة في الأرض 21% مسجلة في الجهاز الشراء من أول مالك البيع شامل التكييفات والمطبخ الخشب الكبير
+++++ السعر المطلوب 15 مليون كاش + كوميشن 1.5% " من المشتري ".

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.