Cash Price

880,000 EGP

شقه للبيع ف القاهره ف شبرا بشارع بحري القراقول 90 م

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

Bahari Al Qarqul St.

90 m²

2 rooms

1 bathroom

Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

4

View

Main Street

Year Built

2011

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

9,778 EGP/M²

Listing ID

EG-6945468

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

شقه بشارع بحري القراقول الدور الرابع بعد الارضي والاخير مساحه ٩٠ متر بحصه في الارض تتكون من حجرتين نوم علي الشارع وحجره تالته مفتوحه مع الصاله ومطبخ وحمام /الارضيات كلها سيراميك حديث مضاد للتزحلق/ المطبخ والحمام متغير سباكه بالكامل وسيراميك حديث وخلاطات حديثه وطقم حمام شيك وبانيو والمطبخ الحوض داخل رخام حرانيت/ باب الشقه مصفح مؤمنه الشيابيك والسطح حديد بالكامل/ باب البلكونه شيش وضرف حديد فورجريه شيك للتأمين/منفصل الدور باب حديد يفصل الشقه عن باقي الادوار/ خصوصيه تامه/ صرف صحي جديد ومنفصل خاص بالشقه/ مواسير مياه خاصه بالشقه فقط/ تأسيس اسلاك كهرباء سويدي/ ٣ وصلات تكييف/ عداد كهرباء قديم/ عداد غاز/ المياه لمشتركه مع باقي السكان/ بيت هادئ وبوابه حديد للبيت للتامين/ ضرف الشبابيك كلها زجاج وسلك/ شباك الحمام والباب وشباك حجره نوم الاطفال الوميتال(التواصل للجادين فقط وللمعاينه فقط يوم الاحد٢٠٢٦/٢/٢٢ لتحديد موعد محدد يرجي التواصل مسبقاالسعر ٨٨٠ الف

Travel Time

Login to see travel timeLogin