Cash Price

3,150,000 EGP

شقه مفروشة للبيع في فيصل 145 متر متشطبه الترا سوبر لوكس اوضتيين نوم حمام

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Furnished Apartment.

El Matbaa

145 m²

2 rooms

1 bathroom

Extra Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

8

View

Other

Year Built

2020

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

21,724 EGP/M²

Listing ID

EG-6965497

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

شقه مفروشة للبيع في فيصل 145 متر متشطبه الترا سوبر لوكساوضتيين نوم حمام مطبخ American living roomريسيبشن كبيرفي شارع العمده دقيقتين مشي من شارع فيصل الرئيسيوفي مدرستيين international و كذا مرفق حكومي بيبتنواالشقه كلها سراميك كيلوبترا فرز اول سواء السراميك بتاع الريسيبشن او باركيه الاوضحمام كلوا جروهي سباكه BRكهربا كلها السويديباب مصفح تركي 3 كالونعدادات قديمه كلهاحصه من الارضدور تامن في الرخصه برج 12 دور في اسانسيرالبيع هيكون شامل العفش و الاجهزهكل الاجهزه موجوده2 تكييف ميديا2 شاشه واحده 65 وواحده 32غساله هدوم غساله اطباقبوتجازتلاجة 450ديب فريزمبرد مياهشفطاتاتكلوا جاهز 3مليون و150الف

Travel Time

Login to see travel timeLogin