Cash Price

2,300,000 EGP

🏡 للبيع منزل مميز – موقع ممتاز وجاهز للسكن فورًا 📐 المساحة: 113 متر 🏢 عدد الأدوار: 3 أدوار 📏 ا

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

House / Home.

Helwan Nile Corniche

113 m²

3 rooms

1 bathroom

Semi Finished

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

View

Other

Year Built

2015

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

20,354 EGP/M²

Listing ID

EG-6968356

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

🏡 للبيع منزل مميز – موقع ممتاز وجاهز للسكن فورًا📐 المساحة: 113 متر🏢 عدد الأدوار: 3 أدوار📏 الواجهة: 7 متر – واجهة متشطبة🔹 تفاصيل المنزل:الدور الأرضي:غرفة + صالة كبيرة (نظام مضيفة)حمام كبيرمطبخ واسعالدور الثاني:3 غرف نومصالةحمام لوكسمطبخ كبيرالدور الثالث:3/4 تشطيب (جاهز تكمله حسب ذوقك)🔹 مميزات إضافية:سلم رخام جرانيت أسواني حتى آخر دورتسليح قوي (12 عمود × 10 أسياخ حديد لكل عمود)ارتفاع سقف عالي (مناسب لأي نشاط أو مشروع)المنزل غير مجروح وأمام مسجد مباشرةمدخل عمارة شيك🔹 المرافق:عداد مياه2 عداد كهرباء كارت (للأول والثاني)المياه مدفوعة حتى آخر شهر🔹 الأوراق:جدية تصالح مدفوعة 25%الإصلاح الزراعي مدفوع حتى 2023صحة توقيع محكمةالبيت خالي وجاهز للاستلام فورًا📍 الموقع:حلوان الركن – شارع المشاية متفرع من شارع المجمعقريب من: الكورنيش – الدائري الأوسطي – الجامعة – الأوتوستراد💰 السعر: 2.3مليون نهائي

Travel Time

Login to see travel timeLogin