Cash Price

5,750,000 EGP

شقة 300م للبيع أبراج النيل المريوطيه فيصل الرئيسي

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

El Mariotia

300 m²

4 rooms

3 bathroom

Extra Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

2

View

Other

Year Built

2008

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

19,167 EGP/M²

Listing ID

EG-6969455

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

شقة 300م للبيع علي 3 واجهات تشطيب الترا سوبر لوكس و فرش ملوكى و جراج خاص جاهزه علي المفتاح و السعر مفاجأة!!مش أي شقة يتقال عليها "فرصة العمر"، بس دي فعلاً لقطة مش هتتكرر!! لو بتدور على المساحة اللي تشرّفك قدام ضيوفك، والراحة اللي تعيشك ملك في بيتك، الشقة دي معمولة عشانك، سواء للسكن الراقي و الهادى أو للإستثمار (سكني أو إدارى)، الشقة دي هتكون الاختيار المثالي ليك!!
موقع استراتيجى – مساحة كبيرة – فرصة استثماريه بإمتياز
الموقع:أبراج النيل المريوطيه فيصل الرئيسيأقل من 3 دقايق لشارع فيصل الرئيسىدقائق معدودة للطريق الدائري، أهرامات الجيزة، والمتحف المصري الكبيرمنطقة راقية هادية ومليانة خدمات ومواصلات
تفاصيل الشقة:المساحة: 300 متر متقسمة تقسيمة عبقرية لجناحين عشان خصوصيتك تكون رقم 1 (جناح للضيوف و جناح للنوم)
الجناح الأول الخاص بالضيوف مكون من:2 ريسيبشن كبير1 غرفة سفرة1 غرفة مكتب1 غرفة نوم
الجناح الثانى الخاص بالنوم:1 غرفة ليفينج1 غرفة نوم ماستر كبيرة بحمام و تكييف و دولاب بيلت إن (Built In)2 غرفه نوم كبار ب2 تكييف و دواليب بيلت إن ((Built In1 حمام1 غرفة دادا او تخزين
البيع من غير الفرش او بالفرش كامل مكون من (7 تكييفات منهم 4 x 5 حصان و 3 x 3 حصان و تلاجات و سخانات و غرف النوم و الدواليب و المطبخ كامل و الغسالات و حاجات تانيه صعب حصرها في الإعلان)
المميزات:الدور الثانىالشقة بالكامل رخام و سيراميك و جيبسن بوردشبابيك المونيوم عازله للصوت و الضوء و الحراره يعني هدوء تاممدخل رخام فخم ب2 اسانسيرجراج خاص للعمارة و 2 باكيه مغلقين بباب حديد بإسم المالكتشطيب الترا سوبر لوكس تشطيب يصرف ملايينكاملة المرافق (2 عداد كهرباء – مياه – غاز طبيعي – تليفون أرضي – واي فاى)كاميرات مراقبة للعمارةفرد امن 24 ساعة و بواب للعقارالبرج مرخص و ليك حصه في الأرض و الجراج