سعر كاش

2,496,000 ج.ممتاح للتقسيط

🔥 شقتك في شارع النوادي بقت أقرب مما تتخيل… مقدم 374 ألف بس!

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

كمبوند ادريس هوم - أركان

96 متر²

2 غرف

2 حمام

بدون تشطيب

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

2

تطل على

حمام السباحة

سنة البناء

2027

طريقة الدفع

نقداً أو تقسيط

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

26,000 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6974232

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

🌟 امتلك شقتك دلوقتي في واحد من أقوى لوكيشنات حدائق أكتوبر داخل كمبوند Address Home 1 🏡لو بتدور على سكن راقي يجمع بين الهدوء، الخصوصية، والموقع المميز… فـ دي فرصتك ✨
📍 الموقع:في قلب شارع النوادي – حدائق أكتوبربجوار نادي الزمالك ونادي الشرطةوقريب جداً من:• صن كابيتال• Astoria Park• رحاب أكتوبر سيتي
منطقة حيوية ومتكاملة، وقيمة استثمارية بتزيد يوم بعد يوم 🔥
🏡 تفاصيل الوحدة:• مساحة 96 متر• 2 غرفة نوم• 2 حمام• ريسبشن مريح بتقسيم عملي• تصميم ذكي يستغل كل متر بأفضل شكل• خصوصية وهدوء يناسبوا العيلة
🌿 مميزات الكمبوند:✔ أمن وحراسة 24 ساعة✔ مساحات خضراء ولاندسكيب✔ مناطق لعب للأطفال✔ نادي وملاعب✔ مول تجاري على الواجهة الرئيسية✔ جلسات وAreas مخصصة للراحة والاستجمام
💰 السعر وأنظمة السداد:سعر الوحدة: 2,496,000 جنيه
✔ مقدم 15% فقط = 374,000 جنيه✔ تقسيط حتى 7 سنين✔ بدون فوائد أو دفعات إضافية✔ أقساط متساوية ومريحة
✨ سواء بتفكر في سكن مريح لعيلتك أو استثمار مضمون في منطقة مستقبلها قوي… Address Home 1 هو اختيارك الصح.
📩 ابعت رسالة دلوقتي واعرف كل التفاصيل المتاحة قبل نفاد الوحدات.

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

كمبوند ادريس هوم - أركان

🔥 شقتك في شارع النوادي بقت أقرب مما تتخيل… مقدم 374 ألف بس!

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.