سعر كاش

1,200,000 ج.م

شقه للبيع في النزهه 2 شارع محمد جلال 140م

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

شارع الامام مالك

140 متر²

3 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

7

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2021

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

8,571 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6980483

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

🏡✨ فرصة مش بتتكرر في قلب النزهة 2 ✨🏡لو بتدور على شقة جاهزة تسكن فورًا وبمواصفات ممتازة… يبقى الإعلان ده ليك 👇🔹 شقة للبيع سوبر لوكس🔹 الدور السابع (مريح ومميز)🔹 3 غرف + ريسبشن واسع🔹 حمام + مطبخ عملي🔹 مساحة 140 متر🔹 جميع الغرف علي الشارع (تهوية وإضاءة طبيعية طول اليوم 🌞)🔹 عداد كهرباء + عداد مياه🔹 اسانسير لراحة كاملة📍 الموقع: شارع محمد جلال – موقع حيوي وقريب من كل الخدمات💰 المطلوب: 1,200,000 جنيه (قابل للتفاوض الجاد)

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

إعلانات ذات صلة

لم تجد ما تبحث عنه؟ تواصل مع أصحاب العقارات المماثلة لمعرفة المزيد عن تفاصيل العقار

تقييم
listing-image

شارع الامام مالك

شقه للبيع في النزهه 2 شارع محمد جلال 140م

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.