Cash Price

2,700,000 EGP

شقة للبيع في حلوان

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

Helwan

136 m²

3 rooms

1 bathroom

Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

1

View

Other

Year Built

2024

Payment Method

Cash

Seller Type

Private Owner

Price Per Meter

19,853 EGP/M²

Listing ID

EG-6967817

Looking for properties from the owner

Use “From Owner” filter with Aqarmap Pro.

Listing Description

بأرقى تشطيب في حلوان. . شقة 136م ناصية "بحري شرقي" جاهزة للسكن فوراً! لا تبحث عن شقة وتحمل همّ التشطيب. . امتلك الآن شقة بمواصفات "ألترا لوكس" وخامات أصلية بالكامل، في موقع يتميز بالهدوء والخصوصية!
الموقع والتميز:
حلوان - موقع متميز وهادئ.
الدور: الأول (ناصية على شارعين).
الاتجاه: بحري شرقي (أفضل تهوية ودخول للشمس طوال اليوم).
مواصفات الوحدة (136 متر):
التقسيم: 3 غرف نوم "مقفولة" لخصوصية تامة + صالة كبيرة + حمام + مطبخ.
التجهيزات الخارجية: 2 بلكونة كبيرة بإطلالات مفتوحة.
تفاصيل التشطيب (خامات براندات عالمية):
الأرضيات والحوائط: سيراميك الجوهرة (فرز أول) بالكامل.
السباكة: خلاطات إيديال ستاندرد (Ideal Standard) + بانيو زهر أصلي.
الكهرباء: أسلاك السويدي الأصلي + لقم وأوشاش بتشينو (Bticino).
الدهانات: جوتن (Jotun) الأصلي لأناقة تدوم.
الدش: نظام تجميع مركزي (كل غرفة بها وصلة دش مستقلة).
المرافق كاملة (على المفتاح):
عداد كهرباء قديم (أوفر في الاستهلاك).
غاز طبيعي مركب.
تليفون أرضي + إنترنت أرضي (فايبر) شغال.
مصعد (أسانسير) حديث.
السعر المطلوب: [2,700,000]

Travel Time

Login to see travel timeLogin