Cash Price

3,400,000 EGP

Shop Extra super lux For sale in Sign One Mall - Rayn

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Shops.

Sign One Mall - Rayn

20 m²

Extra Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

2

View

Main Street

Year Built

2026

Payment Method

Cash

Seller Type

Developer

Price Per Meter

170,000 EGP/M²

Listing ID

EG-6969470

Listing Description

بمقدم بسيط جدًا تملك وحدة في أقوى مناطق العاصمة بعائد استثنائي SignOne Complex – R5 New Garden City
لو بتدور على استثمار صغير بس بعائد كبير، الفرصة دي معمولة ليك
وحدة بمساحة 20 مترالدور الاولاستلام خلال سنتين ونص
السعر: 1,650,000
أنظمة السداد:مقدم يبدأ من 5% فقطتقسيط حتى 8 سنوات ونص
ليه الاستثمار هنا مختلف؟عائد متوقع يوصل لـ 200% على المقدمدخل مستمر بعائد على الأقساطإيجار إلزامي من 20% إلى 30%
أمان استثمارك:شرط جزائي واضح في العقدفي حالة تأخر التسليم أو التشغيلبيتم دفع قيمة قسط الوحدة بالكامل كغرامة
استثمار صغير في البدايةلكن ممكن يكون أكبر خطوة لمستقبل مالي ثابت

Travel Time

Login to see travel timeLogin