Cash Price

2,600,000 EGP

شقه للبيع في البيطاش بيانكي اخر شارع الاربعين

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

El Arbaeen St.

250 m²

6 rooms

2 bathroom

Extra Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

3

View

Other

Year Built

2021

Payment Method

Cash

Seller Type

Private Owner

Price Per Meter

10,400 EGP/M²

Listing ID

EG-6978575

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

🔥 شقة الأحلام لعشاق المساحات الكبيرة والفخامة في قلب البيطاش – بيانكي 🔥💎 250 متر من الرقي والخصوصية والتشطيب الفاخر في أرقى مواقع العجمي 👌📍 آخر شارع الأربعين – موقع هادئ وراقي جدًا يناسب العائلات الباحثة عن الراحة والتميز━━━━━━━━━━━━━━━━━━━🏡 شقة عملاقة بالدور الثالث (الأخير) في عمارة 3 أدوار فقط✨ تصميم عملي ومساحات مفتوحة تشعرك إنك في فيلا كاملة🔹 6 غرف نوم واسعة🔹 ريسبشن 4 قطع فاخر ومفتوح🔹 2 حمام كبار بتشطيب راقي🔹 مطبخ ضخم مجهز بأفضل الخامات💫 تشطيبات Ultra Super Lux على أعلى مستوى:✔ سيراميك كليوباترا فرز أول✔ رخام جلاكسي أسود فاخر✔ أخشاب فنلندي عالية الجودة✔ ألوميتال جامبو✔ دهانات جوتن كمبيوتر بالكامل⚡ تجهيزات ومرافق Premium:✔ تأسيس كهرباء وسباكة بأعلى جودة✔ قواطع وأسلاك بضمان مدى الحياة✔ خط تكييف مستقل لكل غرفة✔ كشافات طوارئ بكل غرفة✔ توزيع احترافي للإضاءات والديكورات🚰 استقلالية كاملة بدون أي مشاركة:🔸 عداد كهرباء خاص🔸 عداد مياه خاص🔸 عداد غاز خاص🔸 موتور مياه 2 حصان خاص🌟 شقة جاهزة للسكن الفوري — فرصة ذهبية للعائلات الكبيرة أو لكل من يبحث عن الفخامة والهدوء والخصوصية في أرقى مناطق العجمي

Travel Time

Login to see travel timeLogin