1,700,000 EGP

شقة على البحر في الدخيلة للبيع

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

شقة على البحر في الدخيلة للبيع

Apartments.

El Geish St.

125 m²

3 rooms

1 bathroom

Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

10

View

Other

Year Built

1999

Payment Method

Cash

Seller Type

Private Owner

Price Per Meter

13,600 EGP/M²

Listing ID

EG-6987318

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

شقة ثاني نمرة من البحر للبيع – شارع البوستة القديمة – 3 غرف وريسبشن – كاملة العدادات – موقع مميزشقة للبيع بموقع ممتاز في شارع البوستة القديمة، ثاني نمرة من البحر، في عمارة راقية وهادية، مناسبة جدًا للسكن أو الاستثمار.
الموقع:
ثاني نمرة من البحر – خطوات من الكورنيش
قريبة من فتح الله ماركت
قريبة من شركة الكهرباء والغاز
بجوار البنك الأهلي وبنك مصر
شارع حيوي وكل الخدمات متوفرة
تفاصيل العمارة:
عمارة 14 دور
الدور به شقتين فقط
الشقة في الدور العاشر (وليس الأخير)
يوجد أسانسير شغال
تفاصيل الشقة:
3 غرف نوم بمساحات ممتازة
ريسبشن قطعتين
مطبخ كبير 3.7 × 3.5
حمام واسع 2 × 2.7
غرفة 5 × 4.5
غرفة 4.5 × 4.5
غرفة 3.5 × 3.7
ريسبشن 7 × 3.5
بلكونة على الشارع 1.5 × 3.5
الريسبشن وغرفتين على الشارع – تهوية ممتازة وفيو مفتوح
لكل شقة منور خاص
عدادات كهرباء ومياه وغازماتور مياه مجمعيوجد تليفون أرضيالشقة جاهزة للسكن فورًاأوراق سليمةالسعر قابل للتفاوض
1,700,000ج

Travel Time

Login to see travel timeLogin