4,500,000 EGP

شقة رائعة موقع مميز منطقة حيوية تاني نمرة من البحر علي شارع خالد بن الوليد الرئيسى تشطيب سوبر لوكس

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

Khaled Ibn El Waleed St.

210 m²

3 rooms

2 bathroom

Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

8

View

Other

Year Built

2007

Payment Method

Cash

Seller Type

Private Owner

Price Per Meter

21,429 EGP/M²

Listing ID

EG-6994092

Looking for properties from the owner

Use “From Owner” filter with Aqarmap Pro.

Listing Description

شقة رائعة موقع مميز منطقة حيوية تاني نمرة من البحر علي شارع خالد بن الوليد الرئيسى تشطيب سوبر لوكس بمساحة كبيرة.. ثواني من البحر قريبة من جميع الخدمات والمواصلات وتصميم مريح يضمن لك ولأسرتك الراحة والخصوصية مناسبة للسكن العائلي أو الاستثمار.📍العنوان: الإسكندرية – تقاطع شارع شارع خالد بن الوليد مع شارع خليل حمادة، أمام عصير طلعت وأعلى شركة موبيكا وكذالك حلواني حمامة.✨ تفاصيل الشقة:المساحة: 210 مترالدور: الثامن (في الرخصة)اتحاد ملاك + أسانسيرجميع العدادات متوفرة: كهرباء – مياه – غاز – تليفون – إنترنت🛋 التقسيم الداخلي:3 غرف نوم وكل غرفة بها بلكونةريسبشن كبير 5 قطعمطبخ كبير ببلكونة منفصلةحمام رئيسي كبير بوحدة شاورحمام للضيوففراندة كبيرة مناسبة للقعدة الجميلة أو الشوي🎨 التشطيب: سوبر لوكس أنيق جدًا وجاهزة للسكن السعر مناسب

Travel Time

Login to see travel timeLogin