580,000 EGP

شقة وجه بحري تمليك

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

شقة وجه بحري تمليك

Apartments.

Neighbourhood 23

57 m²

2 rooms

1 bathroom

Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

5

View

Other

Year Built

2020

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

10,175 EGP/M²

Listing ID

EG-6994861

Looking for properties from the owner

Use “From Owner” filter with Aqarmap Pro.

Listing Description

شقة وجه بحري تمليك #للبيع خالصة من جهاز إسكان المدينة { #مدينة_15مايو } بمجاورة 23 ، مساحة 57 م متر ، أوضتين وصالة ، الدور الخامس } تشطيب سوبر لوكس ، كلها سيراميك جاهزة بجميع المرافق عداد مياه ، وغاز ، وكهرباء 🏡 السعر : 580 الف تمليك ونقل الملكية كاملة للمشتري بدون توكيلات 🏡 العنوان »» مجاورة 23 مجموعة 2 شقة 9 _ الدور الخامس بجوار السوق التجاري والاسكان المتميز خلف منتدى الشبابالسعر 580 الف تمليك ونقل الملكية كاملة للمشتري بدون توكيلات 🤝للتواصل والإستعلام والمعاينة هاتف أو واتس اب من مالك الشقة مباشرة بدون وسيط✨🏡 »»»{ شقة وجه بحري تمليك #للبيع خالصة من جهاز إسكان المدينة { #مدينة_15مايو } بمجاورة 23 ، مساحة 57 م متر ، أوضتين وصالة ، الدور الخامس } تشطيب سوبر لوكس ، كلها سيراميك جاهزة بجميع المرافق عداد مياه ، وغاز ، وكهرباء 🏡 السعر : 580 الف تمليك ونقل الملكية كاملة للمشتري بدون توكيلات 🏡 العنوان »» مجاورة 23 مجموعة 2 شقة 9 _ الدور الخامس بجوار السوق التجاري والاسكان المتميز خلف منتدى الشبابالسعر 580 الف تمليك ونقل الملكية كاملة للمشتري بدون توكيلات

Travel Time

Login to see travel timeLogin