Cash Price

5,900,000 EGP

بعد نزول السعر فرصة للجادين من المستوى الراقى كمبوند فى مدينة نصر

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

Abbas El Akkad St.

160 m²

3 rooms

2 bathroom

Extra Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

6

View

Main Street

Year Built

2000

Payment Method

Cash

Seller Type

Private Owner

Price Per Meter

36,875 EGP/M²

Listing ID

EG-6967846

Looking for properties from the owner

Use “From Owner” filter with Aqarmap Pro.

Listing Description

فرصة لن تتكرر للجادين من المستوى الراقى تم تنزيل السعر اكتر من نص مليون جنية لسرعة التنفيذ شقة فندقية مميزة الوحيدة المعروضة فى كمبوند النور الخاص بضباط الحرس الجمهورى رئاسة الجمهورية مستوى راقى جداً VIP قلب مدينة نصر و مصر الجديدة🔸مباشر من المالك الأول 🔸شارع هادئ أمام أول عباس العقاد 🔸بوابات أمن و طريق داخلى واسع جدا للملاك🔸مبانى سنة 2000 بالترخيص🔸بالدور السادس و العمارة 9 أدوار🔸مدخل العمارة رخام بالكامل واسع جدا و حديث🔸عداد كهرباء قديم موفِر و غاز طبيعى 🔸تشطيب ألترا سوبر لوكس ١٦٠ متر 🔸٣ غرف نوم و ٢ حمام فندقي🔸 ڤيو مفتوح بانورامي بحرى صريح🔸٢ تراس مساحة واسعة🔸مسجلة شهر عقارى 🔸حصة فى الأرض و الجراج🔸مكان بالجراج تحت الأرض مخصص برقم الشقة🔸٢ أسانسير من الجراج للشقة 🔸خدمات متكاملة شبكة كاميرات و أفراد أمن ٢٤ ساعة🔸عمال نظافة و صيانة متواجدين يومياً🔸البيع يشمل قطع المطبخ ولا يشمل الأثاث و الأجهزة 🔸البيع كاش فقط
✅ مطلوب 5,900,000
أنا المالك

قابل للتفاوض البسيط في حاله الجديه و التنفيذ